ZOBACZ
NASZE PROMOCJE !!!

 Program lojalnościowy polegający na uzyskaniu przez klienta karty przyporządkowanej do konkretnej osoby i gabinetu w którym została wydana. W momencie wykonywania zabiegów zostaje ona doładowana ilością punktów odpowiadających kwocie zabiegu.

1 zł przeznaczona na wykonanie zabiegu = 1 punkt doładowania karty
2 zł przeznaczone na zakup kosmetyków = 1 punkt doładowania karty

UWAGA PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ !

Regulamin

1. Regulamin Karty Rabatowej Pack i Karty stałego klienta obowiązuje od 01.10.2010r

2. Karta stałego klienta i Karta Pack są programem przeznaczonym dla klientów dokonujących zakupów usług lub kosmetyków w Gabinecie fotoepilacji i estetyki BeautifulSkin.

3. Osoba posiadająca Kartę stałego klienta uczestniczy w programie osobiście a jej członkowstwo nie podlega przeniesieniu na inną osobę.

4. Jednej osobie mogą przysługiwać tylko pojedyncze prawa członkowskie.

5. Prawo do korzystania z upustów przysługuje jedynie uczestnikowi programu.

6. Karta stałego klienta wydawana jest w Gabinecie fotoepilacji i estetyki BeautifulSkin nieodpłatnie podczas wykonywania pierwszego zabiegu lub podczas zakupu kosmetyku i jest ważna bezterminowo.

7. Karta jest opatrzona indywidualnym numerem oraz podlega rejestracji w bazie danych Gabinetu BeautifulSkin.

8. Karta może być użytkowana tylko w gabinecie w którym została wydana.

9. Aby suma punktów na karcie stałego klienta została uzupełniona powinna zostać przekazana pracownikowi gabinetu w chwili regulowania należności za towar lub usługę.

10. Karta nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z programu.

11. Karta rabatowa Pack ważna jest 12 miesięcy od dnia jej wydania i w przeciągu pierwszych 60 dni powinna zostać aktywowana w Gabinecie BeautifulSkin, poprzez wykonanie zabiegu lub zakup kosmetyku

12. Zniżki i promocje skierowane dla posiadacza karty nie łączą się z innymi promocjami proponowanymi przez Gabinet BeautifulSkin.

13. Gabinet BeautifulSkin zastrzega sobie prawo do zmiany przyznanego upustu.

 

 Karta Pack cechuje się możliwością zakupu w przedsprzedaży konkretnych pakietów, a tym samym otrzymania najlepszej oferty cenowej.

Gold pack - klient gabinetu płaci za kartę 1140 zł, a w zamian otrzymuje wartość 1425 zł do wykorzystania na zabiegi oferowane przez gabinet BeautifulSkin. Dodatkowym atutem posiadania karty jest 7% rabat na zakup kremów oferowanych przez nasze gabinety, podczas trwania ważności karty. Klient płaci za 12 zabiegów oraz 3 zabiegi otrzymuje gratis.

Silver Pack - klient gabinetu płaci za kartę 855 zł, a w zamian otrzymuje wartość 1045 zł do wykorzystania na zabiegi oferowane przez gabinet BeautifulSkin. Dodatkowym atutem posiadania karty jest 5% rabat na zakup kremów oferowanych przez nasze gabinety, podczas trwania ważności karty. Klient płaci za 9 zabiegów oraz 2 zabiegi otrzymuje gratis.

Bronze Pack - klient gabinetu płaci za kartę 475 zł, a w zamian otrzymuje wartość 570 zł do wykorzystania na zabiegi oferowane przez gabinet BeautifulSkin. Dodatkowym atutem posiadania karty jest 3% rabat na zakup kremów oferowanych przez nasze gabinety, podczas trwania ważności karty. Klient płaci za 5 zabiegów oraz 1 zabiegi otrzymuje gratis.

Pack Indywidual - idealny pomysł na prezent. Karta zostaje zasilona kwotą określaną przez klienta z przeznaczeniem na zabiegi i kosmetyki Institute BCN w danym Gabinecie BeautifulSkin.

 
Specjalna oferta
tylko na
Newsletter

Copyright © 2012 Marcin wagner
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved
 
Katalog Stron|Katalog stron|Katalog SEO|Katalog int24